شمخانی به آیت الله رئیسی تبریک گفت

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس، در پی انتصاب آیت‌الله حاج سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضاییه که با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت پذیرفت، امیر دریابان شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی در پیامی این انتصاب را به وی تبریک گفت.
متن پیام تبریک دبیر شورای عالی امنیت ملی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند 
 آیت‌الله جناب اقای سید ابراهیم رئیسی

سلام علیکم

انتصاب شایسته جنابعالی به «ریاست قوه قضاییه» توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را صمیمانه تبریک عرض می کنم.

بی‌تردید، حضور جنابعالی در صدر جایگاه خطیر قوه قضاییه با پشتوانه‌ای ارزشمند  سوابق انقلابی و تجربیات قضایی واجرایی، در کنار توانمندی‌های مشهود و مشهور علمی و فقهی، موجب ارتقاء سطح عدالت اجتماعی و استمرار مسیر مقابله قاطعانه با عوامل خواسته یا ناخواسته همراه با جنگ اقتصادی دشمن خواهد شد. 
امروز کشور ما برای مقابله موثر با جنگ اقتصادی بیش از هر زمان دیگر نیازمند بهره گیری از سرمایه وسرمایه گذاران دلسوز داخلی است و این مهم تنها با فراهم شدن امنیت قضایی و پشتیبانی مستمر از فعالیت های سالم اقتصادی محقق خواهد شد.
به طور قطع حضور جنابعالی در راس دستگاه قضایی نوید بخش این رخداد به عنوان یکی از ضرورت های غیر قابل اجتناب امنیت ملی خواهد بود.

فرصت را مغتنم شمرده و آمادگی کامل دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی برای همکاری با جنابعالی در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله در راستای تحقق  اهداف متعالی قضایی تحول در گام دوم انقلاب را اعلام می کنم.

از درگاه خداوند تعالی توفیق و سربلندی روزافزون جنابعالی را در مسئولیت جدید مسئلت دارم.

علی شمخانی
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *